WyszukiwarkaEN
Zacznij festiwalowy dzień od Porannych Rozgrzewek

28 czerwca 2021

Zacznij festiwalowy dzień od Porannych Rozgrzewek

Jak brać udział w GDD, żeby niczego nie przegapić i nie zgubić wątku?

Tegoroczna edycja festiwalu obejmuje 9 dni wypełnionych wydarzeniami. To prawie 100 pozycji w programie. Warto stworzyć sobie wcześniej plan działania. Zacznij od rejestracji na naszej stronie. Konto Moje GDD pozwala tworzyć własny harmonogram wybranych wydarzeń. Zyskujesz także dostęp do sceny GDD, na której transmitowane są wszystkie wykłady online.

Program festiwalu wyznaczają filary tematyczne. Od niedzieli do czwartku każdy dzień rozpoczynamy od Porannej Rozgrzewki. O 11:30 zajrzyj na scenę GDD, aby przywitać się z zespołem festiwalowym i dowiedzieć się, czego dotyczyć będą wydarzenia danego dnia. Poranne Rozgrzewki to programowy substytut porannej kawy i lepsze wydanie telewizji śniadaniowej – bez kącika kulinarnego, ale za to z merytorycznym wprowadzeniem i obecnością ciekawych gości. Spodziewaj się inspirujących rozmów, które nadadzą tempa i wyznaczą kierunek dyskusji na cały dzień.

Niezależnie od tego czy jesteś blisko czy daleko, bierz aktywny udział w festiwalu. Komentuj, pytaj i dziel się swoją opinią. Angażuj się w rozmowy na czacie podczas wykładów i pisz do nas w social mediach. Dzieląc się swoimi refleksjami na instagramie i facebooku, pamiętaj aby oznaczyć @gdyniadesigndays #gdyniadesigndays #GDD2021 #solidarność
Bądźmy razem. Solidarni.