WyszukiwarkaEN
Wykłady online - informacje praktyczne

28 czerwca 2021

Wykłady online – informacje praktyczne

Tegoroczna edycja GDD ma charakter hybrydowy. Wykładów wysłuchasz online, a wystawy obejrzysz offline w kilku lokalizacjach na terenie Gdyni. Dowiedz się, jak w pełni doświadczać i czerpać wiedzę z GDD.

Wszyscy zdążylismy się już przyzwyczaić do udziału w wydarzeniach online, ale dobrze wiemy, że czasami dotarcie do nich bywa trudniejsze niż to w świecie rzeczywistym. Dlatego zrobiliśmy wszystko, aby Ci to ułatwić. Nie musisz instalować żadnego programu ani klikać w nieskończoną ilość linków. Wszystkie wykłady festiwalowe odbywają się na wirtualnej scenie GDD. Wystarczy tylko utworzyć konto Moje GDD i zalogować się przed wydarzeniem. Kilka kliknięć i jesteś we właściwym miejscu.

Chcesz brać aktywny udział w wydarzeniach i zadawać pytania prelegentom? Dołącz do czatu. Jedyne co musisz zrobić, to podać swoje imię i zaakceptować regulamin po prawej stronie okna na scenie GDD.
Zależy nam na Twojej obecności. Jesteś częścią społeczności festiwalowej, nawet jeśli od Gdyni dzieli Cię wiele kilometrów. Połącz się z nami z domowego biura, leżaka, plaży, lasu lub pociągu, gdziekolwiek masz dobry zasięg. Internet jest super.

Bądźmy razem. Solidarni.